Beskrivelse
Tekniske parametre
Om påhængsmotorer
CG Marine




Reservedele






Udstilling





Køberudstilling






Populære tags: CG Marine 3 HP påhængsmotor, Kina CG Marine 3 HP påhængsmotorproducenter, leverandører, fabrik
2 Stroke 3hp påhængsmotor
| MODEL | T3 |
| Type | 2 slag |
| Akterspejlhøjde | 438 mm (s) |
| Dimension | 628*289*997 mm (s) |
| Tør vægt | 16,5 kg |
| Maks. RPM -rækkevidde | 4500-5500r/min |
| Bedømt magt (KW) | 2.2 |
| Tomgangshastighed (R/MIN) | 1200±50 |
| Forskydning | 70 cc |
| Bore x slagtilfælde | 46X42 |
| Tændingssystem | CDI |
| Tændrør | BR6HS-10 |
| Brændstoftank | Bygget - i 1,4L |
| Gearforhold | 2.08(27/13) |
| Gearskift | F-N |
| Propel | 7¼ × 6-bs |
Et par af
3 hk 2-takts påhængsmotorSend forespørgsel











